Akıllı Şebekeler

Yenilenebilir Enerji

Mühendislik Hizmetleri

Elektrik Dağıtım Sistemleri

Akıllı Şebekeler

Yenilenebilir Enerji üretimlerinin de yaygınlaşmasından ötürü geleneksel “Üretim-İletim-Dağıtım” sırası bozulmuş, ve yerini daha kompleks bir şebekeye bırakmıştır. Her yıl işletmesi daha karmaşık hale gelen bu dağıtım şebekelerinin ihtiyaçları doğrultusunda akıllı şebekeler oluşturmak artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Form Elektrik olarak, akıllı şebekelerde kullanılan kullanıcı dostu, efektif ve çevreye duyarlı ürünlerin projelendirilmesi, satışı, montajı, devreye alınması, eğitimi ve SCADA adaptasyonları konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yenilenebilir Enerji

Başta güneş enerjisi (PV) olmak üzere yenilenebilir enerji kaynaklarına duyulan ihtiyacın her geçen gün artması, ülkemizde bu tür projelere yapılan yatırımların artmasına sebep olmuştur. Form Elektrik olarak ağırlıklı olarak GES projesi yatırımcılarına; SCADA yazılımı & saha entegrasyonları, AC toplama panoları, DC toplama panoları ve adalanması koruması konularında ürün satışı ve mühendislik hizmeti sunmaktayız.

Mühendislik Hizmetleri

Yenilikçi, benzeri olmayan ve kaliteli ürünlerin satışlarını gerçekleştirmekle birlikte, uzman mühendis kadromuz sayesinde müşterilerimize teknik hizmet desteği de sunmaktayız.

Elektrik Dağıtım Sistemleri

Elektrik dağıtım şirketlerinin ihtiyacı olan Alçak Gerilim ve Orta Gerilim kademelerinde malzeme satışı yapan Form Elektrik, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürün satışı ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır.